Sömürge Çağı Konut Binaları: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Binalar | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Maliyet | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Gerekenler | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Sağlanan | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Üretir | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_ColonialAge_Residential1-c8a1c30f8.png}}<br />[[Gambrel Çatılı Ev]] | ||
| | | 8,700 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Para <br/>32,800 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Erzak <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />259 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} <br/> | ||
| | | 259 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Nüfus <br/>200 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/> | ||
| | | 1,350 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} / 1g | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_ColonialAge_Residential2-204f1e694.png}}<br />[[Çiftlik Evi]] | ||
| | | 350 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/premium-3c0dba348.png}} Elmas <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />311 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} <br/> | ||
| | | 311 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Nüfus <br/>400 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/> | ||
| | | 660 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} / 4sa | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_ColonialAge_Residential3-ba57ae76c.png}}<br />[[Sıra Kemerli Ev]] | |||
| 5,800 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Para <br/>21,800 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Erzak <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />155 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} <br/> | |||
| 155 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Nüfus <br/>200 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/> | |||
| 180 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} / 1sa | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_ColonialAge_Residential4-2d4c2e4a2.png}}<br />[[Taşra Ev]] | |||
| 7,200 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Para <br/>27,300 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Erzak <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />207 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} <br/> | |||
| 207 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Nüfus <br/>200 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/> | |||
| 560 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} / 8sa | |||
|} |
Revision as of 11:38, 1 March 2021
Binalar | Maliyet | Gerekenler | Sağlanan | Üretir |
---|---|---|---|---|
![]() Gambrel Çatılı Ev |
8,700 ![]() 32,800 ![]() |
![]() ![]() 259 ![]() |
259 ![]() 200 ![]() |
1,350 ![]() |
![]() Çiftlik Evi |
350 ![]() |
![]() ![]() 311 ![]() |
311 ![]() 400 ![]() |
660 ![]() |
![]() Sıra Kemerli Ev |
5,800 ![]() 21,800 ![]() |
![]() ![]() 155 ![]() |
155 ![]() 200 ![]() |
180 ![]() |
![]() Taşra Ev |
7,200 ![]() 27,300 ![]() |
![]() ![]() 207 ![]() |
207 ![]() 200 ![]() |
560 ![]() |