Gelecek Çağı Süslemeler: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Binalar | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Maliyet | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Gerekenler | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Sağlanan | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Üretir | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_FutureEra_Deco1-f10f2f48f.png}}<br />[[Rüzgar Türbini]] | ||
| | | 3,600 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Para <br/>5,040 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Erzak <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Cadde gereksinimi yok<br /> | ||
| | | 1,600 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>120 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} <br/> | ||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_FutureEra_Deco2-87ebf7578.png}}<br />[[Plantaryum]] | ||
| | | 42,010 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Para <br/>65,820 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Erzak <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2<br />Cadde gereksinimi yok<br /> | ||
| | | 6,400 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>500 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} <br/> | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_FutureEra_Deco3-c8350ecb8.png}}<br />[[Yosun Lambası]] | |||
| 150 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/premium-3c0dba348.png}} Elmas <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Cadde gereksinimi yok<br /> | |||
| 3,200 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>300 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} <br/> | |||
| | |||
|} |
Revision as of 11:39, 1 March 2021
Binalar | Maliyet | Gerekenler | Sağlanan | Üretir |
---|---|---|---|---|
Rüzgar Türbini |
3,600 Para 5,040 Erzak |
1x1 Cadde gereksinimi yok |
1,600 120 |
|
Plantaryum |
42,010 Para 65,820 Erzak |
2x2 Cadde gereksinimi yok |
6,400 500 |
|
Yosun Lambası |
150 Elmas |
1x1 Cadde gereksinimi yok |
3,200 300 |