Altın Hasat - 7. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 395: | Line 395: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 33,940 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Erzak, 4 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forge Puanı, 20 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | | style="text-align: center;" | 33,940 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Erzak, 4 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forge Puanı, 20 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" | Lonca Hazinesi: 5 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/all_goods_of_age-590f80efc.png}} | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; " | SpaceAgeJupiterMoon | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 39% {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 13,556 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Nüfus | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 36,406 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 266,500 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Para | |||
|} | |||
<br>'''Motive edildiğinde''':<br/> | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 36,560 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Erzak, 4 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forge Puanı, 20 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | Lonca Hazinesi: 5 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/all_goods_of_age-590f80efc.png}} | | style="text-align: center;" | Lonca Hazinesi: 5 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/all_goods_of_age-590f80efc.png}} |
Revision as of 10:52, 16 March 2022
![]() | |
Özellikler |
| |||||||||||||
İnşaat Süresi: | ![]() | ||||||||||||
Boyut: | ![]() | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Gereken Yol: | ![]() | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Artışlar | Sağlanan | Mutluluk | ![]() | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tunç Devri | 32% ![]() |
233 ![]() |
1,313 ![]() |
| |||
Demir Devri | 33% ![]() |
501 ![]() |
2,361 ![]() |
| |||
Erken Dönem Orta Çağ | 33% ![]() |
769 ![]() |
2,829 ![]() |
| |||
Zirve Dönem Orta Çağ | 33% ![]() |
1,080 ![]() |
3,380 ![]() |
| |||
Geç Dönem Orta Çağ | 34% ![]() |
1,417 ![]() |
3,977 ![]() |
| |||
Sömürge Çağı | 34% ![]() |
1,788 ![]() |
4,798 ![]() |
| |||
Sanayi Çağı | 34% ![]() |
2,186 ![]() |
5,586 ![]() |
| |||
İlerleme Çağı | 35% ![]() |
2,609 ![]() |
6,339 ![]() |
| |||
Modern Çağ | 35% ![]() |
3,059 ![]() |
7,049 ![]() |
| |||
Postmodern Çağ | 35% ![]() |
3,525 ![]() |
7,685 ![]() |
| |||
Yakın Çağ | 36% ![]() |
4,018 ![]() |
8,858 ![]() |
| |||
Yakın Gelecek Çağı | 36% ![]() |
4,527 ![]() |
10,397 ![]() |
| |||
Gelecek Çağı | 36% ![]() |
5,063 ![]() |
12,093 ![]() |
| |||
Buzul Gelecek | 37% ![]() |
5,616 ![]() |
13,806 ![]() |
| |||
Okyanus Geleceği | 37% ![]() |
6,186 ![]() |
15,636 ![]() |
| |||
Sanal Gelecek | 37% ![]() |
6,774 ![]() |
18,064 ![]() |
| |||
Uzay Çağı Mars | 38% ![]() |
10,722 ![]() |
28,792 ![]() |
| |||
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 38% ![]() |
11,647 ![]() |
31,277 ![]() |
| |||
Uzay Çağı Venüs | 38% ![]() |
12,588 ![]() |
33,798 ![]() |
| |||
SpaceAgeJupiterMoon | 39% ![]() |
13,556 ![]() |
36,406 ![]() |
|