Dünya Çeşmesi: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 190: | Line 190: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10,340 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10,340 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 189,000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 189,000 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +10% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +10% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +10% | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Jüpiter Ay | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 11,140 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 216,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +10% | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +10% | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +10% | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +10% |
Revision as of 12:46, 25 April 2022
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Kültür binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 3x3 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | ||||
---|---|---|---|---|---|
Tunç Devri | 300 | 45 | +6% | +6% | +6% |
Demir Devri | 420 | 72 | +6% | +6% | +6% |
Erken Dönem Orta Çağ | 540 | 180 | +6% | +6% | +6% |
Zirve Dönem Orta Çağ | 650 | 360 | +6% | +6% | +6% |
Geç Dönem Orta Çağ | 770 | 540 | +7% | +7% | +7% |
Sömürge Çağı | 900 | 900 | +7% | +7% | +7% |
Sanayi Çağı | 1,020 | 1,800 | +7% | +7% | +7% |
İlerleme Çağı | 1,120 | 2,700 | +7% | +7% | +7% |
Modern Çağ | 1,270 | 4,500 | +8% | +8% | +8% |
Postmodern Çağ | 1,440 | 7,200 | +8% | +8% | +8% |
Yakın Çağ | 1,630 | 10,800 | +8% | +8% | +8% |
Yakın Gelecek Çağı | 1,980 | 18,000 | +8% | +8% | +8% |
Gelecek Çağı | 2,640 | 28,800 | +9% | +9% | +9% |
Buzul Gelecek | 3,220 | 43,200 | +9% | +9% | +9% |
Okyanus Geleceği | 4,080 | 54,000 | +9% | +9% | +9% |
Sanal Gelecek | 5,500 | 72,000 | +9% | +9% | +9% |
Uzay Çağı Mars | 8,810 | 117,000 | +10% | +10% | +10% |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 9,570 | 162,000 | +10% | +10% | +10% |
Uzay Çağı Venüs | 10,340 | 189,000 | +10% | +10% | +10% |
Uzay Çağı Jüpiter Ay | 11,140 | 216,000 | +10% | +10% | +10% |
Erzak Tahsilatı
Savunma Ordusu için Saldırı
Savunma Ordusu için Savunma