Balon Alanı: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 133: | Line 133: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 8,950 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 8,950 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 189,000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 189,000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Jüpiter Ay | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 9,640 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 216,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 12:46, 25 April 2022
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Kültür binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 3x3 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | |
---|---|---|
Tunç Devri | 460 | 45 |
Demir Devri | 790 | 72 |
Erken Dönem Orta Çağ | 870 | 180 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 970 | 360 |
Geç Dönem Orta Çağ | 1,080 | 540 |
Sömürge Çağı | 1,270 | 900 |
Sanayi Çağı | 1,430 | 1,800 |
İlerleme Çağı | 1,570 | 2,700 |
Modern Çağ | 1,690 | 4,500 |
Postmodern Çağ | 1,760 | 7,200 |
Yakın Çağ | 2,040 | 10,800 |
Yakın Gelecek Çağı | 2,480 | 18,000 |
Gelecek Çağı | 2,970 | 28,800 |
Buzul Gelecek | 3,460 | 43,200 |
Okyanus Geleceği | 3,990 | 54,000 |
Sanal Gelecek | 4,760 | 72,000 |
Uzay Çağı Mars | 7,620 | 117,000 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 8,280 | 162,000 |
Uzay Çağı Venüs | 8,950 | 189,000 |
Uzay Çağı Jüpiter Ay | 9,640 | 216,000 |