Babür Tapınağı - 1. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 198: | Line 198: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 42,900 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 42,900 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Jüpiter Ay | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 384,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 62,200 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 45,700 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)<br> |
Revision as of 12:56, 25 April 2022
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 4x4 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | |||
---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | ||||
Tunç Devri | 80 | 400 | 2 | 700 | 3 |
Demir Devri | 128 | 1,000 | 2 | 1,700 | 3 |
Erken Dönem Orta Çağ | 320 | 1,700 | 2 | 2,900 | 3 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 640 | 2,400 | 2 | 4,000 | 3 |
Geç Dönem Orta Çağ | 960 | 3,100 | 2 | 5,300 | 3 |
Sömürge Çağı | 1,600 | 4,700 | 2 | 6,800 | 3 |
Sanayi Çağı | 3,200 | 5,900 | 2 | 8,200 | 3 |
İlerleme Çağı | 4,800 | 7,200 | 2 | 9,700 | 3 |
Modern Çağ | 8,000 | 8,900 | 2 | 11,200 | 3 |
Postmodern Çağ | 12,800 | 11,200 | 2 | 12,800 | 3 |
Yakın Çağ | 19,200 | 14,600 | 2 | 14,400 | 3 |
Yakın Gelecek Çağı | 32,000 | 16,900 | 2 | 16,100 | 3 |
Gelecek Çağı | 51,200 | 19,400 | 2 | 17,700 | 3 |
Buzul Gelecek | 76,800 | 22,000 | 2 | 19,400 | 3 |
Okyanus Geleceği | 96,000 | 24,800 | 2 | 21,300 | 3 |
Sanal Gelecek | 128,000 | 27,800 | 2 | 23,000 | 3 |
Uzay Çağı Mars | 208,000 | 46,400 | 2 | 37,300 | 3 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 288,000 | 51,400 | 2 | 40,000 | 3 |
Uzay Çağı Venüs | 336,000 | 56,700 | 2 | 42,900 | 3 |
Uzay Çağı Jüpiter Ay | 384,000 | 62,200 | 2 | 45,700 | 3 |
Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)