Futbol Sahası: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 273: | Line 273: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Uzay Çağı Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2,310 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 520,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1,290 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 3,230 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 83 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 29,670 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından her üründen birer tane üretir (kendin için)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından her üründen birer tane üretir (kendin için)<br> |
Revision as of 09:07, 12 July 2023
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Üretim Binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 5x4 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Gereken | Sağlanan | Üretir | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5dk | 15dk | 1sa | 4sa | 8sa | 1g | |||
Tunç Devri | 96 | 100 | 20 | 50 | 1 | 180 | 5 | 2 |
Demir Devri | 195 | 160 | 50 | 120 | 2 | 440 | 5 | 2 |
Erken Dönem Orta Çağ | 275 | 400 | 80 | 190 | 2 | 730 | 5 | 2 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 358 | 800 | 110 | 270 | 2 | 1,030 | 5 | 2 |
Geç Dönem Orta Çağ | 438 | 1,200 | 140 | 350 | 3 | 1,360 | 5 | 2 |
Sömürge Çağı | 522 | 2,000 | 180 | 450 | 3 | 2,070 | 5 | 2 |
Sanayi Çağı | 598 | 4,000 | 220 | 550 | 4 | 2,570 | 5 | 2 |
İlerleme Çağı | 675 | 6,000 | 260 | 640 | 5 | 3,120 | 5 | 2 |
Modern Çağ | 752 | 10,000 | 300 | 750 | 8 | 3,890 | 5 | 2 |
Postmodern Çağ | 822 | 16,000 | 340 | 850 | 10 | 4,890 | 5 | 2 |
Yakın Çağ | 890 | 24,000 | 380 | 960 | 15 | 6,370 | 5 | 2 |
Yakın Gelecek Çağı | 957 | 40,000 | 430 | 1,070 | 20 | 7,370 | 5 | 2 |
Gelecek Çağı | 1,072 | 64,000 | 470 | 1,180 | 24 | 8,450 | 5 | 2 |
Buzul Gelecek | 1,139 | 96,000 | 520 | 1,290 | 29 | 9,600 | 5 | 2 |
Okyanus Geleceği | 1,210 | 120,000 | 570 | 1,420 | 33 | 10,820 | 5 | 2 |
Sanal Gelecek | 1,274 | 160,000 | 610 | 1,530 | 40 | 12,120 | 5 | 2 |
Uzay Çağı Mars | 1,942 | 260,000 | 990 | 2,480 | 49 | 20,250 | 5 | 2 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 2,038 | 360,000 | 1,070 | 2,660 | 58 | 22,430 | 5 | 2 |
Uzay Çağı Venüs | 2,131 | 420,000 | 1,140 | 2,860 | 66 | 24,730 | 5 | 2 |
Uzay Çağı Jüpiter | 2,221 | 480,000 | 1,220 | 3,040 | 75 | 27,140 | 5 | 2 |
Uzay Çağı Titan | 2,310 | 520,000 | 1,290 | 3,230 | 83 | 29,670 | 5 | 2 |
Binanın çağından her üründen birer tane üretir (kendin için)