Ayçiçek Yağı Presi - 9. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
![goods-49dc375be.png](https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png)
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 310: | Line 310: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 12 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 12 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Uzay Çağı Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 24,500 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 20,196 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 624,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 194,200 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 36,760 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 12 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 12 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 12 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 3 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png}} Binanın döneminden rastgele bir askeri birlik üretir<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png}} Binanın döneminden rastgele bir askeri birlik üretir<br> |
Revision as of 09:12, 12 July 2023
![]() | |||||||||||||
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | ![]() | ||||||||||||
Yol: | ![]() | ||||||||||||
Boyut: | ![]() | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() | |
1g | motive edildiyse | |||||||||
Tunç Devri | 1,080 | 324 | 120 | 1,200 | 10 | 1,620 | 12 | 12 | 12 | 3 |
Demir Devri | 1,860 | 696 | 192 | 2,900 | 10 | 2,790 | 12 | 12 | 12 | 3 |
Erken Dönem Orta Çağ | 2,060 | 1,068 | 480 | 4,800 | 10 | 3,090 | 12 | 12 | 12 | 3 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 2,300 | 1,500 | 960 | 6,700 | 10 | 3,450 | 12 | 12 | 12 | 3 |
Geç Dönem Orta Çağ | 2,560 | 1,968 | 1,440 | 8,900 | 10 | 3,850 | 12 | 12 | 12 | 3 |
Sömürge Çağı | 3,010 | 2,484 | 2,400 | 13,500 | 10 | 4,520 | 12 | 12 | 12 | 3 |
Sanayi Çağı | 3,400 | 3,036 | 4,800 | 16,900 | 10 | 5,100 | 12 | 12 | 12 | 3 |
İlerleme Çağı | 3,730 | 3,624 | 7,200 | 20,500 | 10 | 5,600 | 12 | 12 | 12 | 3 |
Modern Çağ | 3,990 | 4,248 | 12,000 | 25,400 | 10 | 5,990 | 12 | 12 | 12 | 3 |
Postmodern Çağ | 4,160 | 4,896 | 19,200 | 32,000 | 10 | 6,240 | 12 | 12 | 12 | 3 |
Yakın Çağ | 4,840 | 5,580 | 28,800 | 41,700 | 10 | 7,250 | 12 | 12 | 12 | 3 |
Yakın Gelecek Çağı | 5,870 | 6,288 | 48,000 | 48,200 | 10 | 8,810 | 12 | 12 | 12 | 3 |
Gelecek Çağı | 7,030 | 7,032 | 76,800 | 55,300 | 10 | 10,550 | 12 | 12 | 12 | 3 |
Buzul Gelecek | 8,190 | 7,800 | 115,200 | 62,800 | 10 | 12,280 | 12 | 12 | 12 | 3 |
Okyanus Geleceği | 9,450 | 8,592 | 144,000 | 70,900 | 10 | 14,180 | 12 | 12 | 12 | 3 |
Sanal Gelecek | 11,290 | 9,408 | 192,000 | 79,400 | 10 | 16,940 | 12 | 12 | 12 | 3 |
Uzay Çağı Mars | 18,070 | 14,892 | 312,000 | 132,600 | 10 | 27,100 | 12 | 12 | 12 | 3 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 19,630 | 16,176 | 432,000 | 146,800 | 10 | 29,450 | 12 | 12 | 12 | 3 |
Uzay Çağı Venüs | 21,210 | 17,484 | 504,000 | 161,800 | 10 | 31,820 | 12 | 12 | 12 | 3 |
Uzay Çağı Jüpiter | 22,850 | 18,828 | 576,000 | 177,600 | 10 | 34,270 | 12 | 12 | 12 | 3 |
Uzay Çağı Titan | 24,500 | 20,196 | 624,000 | 194,200 | 10 | 36,760 | 12 | 12 | 12 | 3 |
![goods-49dc375be.png](https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png)
Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)
![military-f78f239f6.png](https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png)
Binanın döneminden rastgele bir askeri birlik üretir