Kelt Çiftliği - 2. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 183: | Line 183: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 720,000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 720,000 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 134,300 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 134,300 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Uzay Çağı Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 19,910 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 14,011 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 780,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 146,900 | |||
|} | |} |
Revision as of 09:14, 12 July 2023
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 5x6 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | ||
---|---|---|---|---|
1g | ||||
Tunç Devri | 880 | 225 | 150 | 900 |
Demir Devri | 1,510 | 483 | 240 | 2,200 |
Erken Dönem Orta Çağ | 1,670 | 741 | 600 | 3,600 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 1,870 | 1,041 | 1,200 | 5,100 |
Geç Dönem Orta Çağ | 2,080 | 1,365 | 1,800 | 6,700 |
Sömürge Çağı | 2,450 | 1,723 | 3,000 | 10,200 |
Sanayi Çağı | 2,760 | 2,106 | 6,000 | 12,700 |
İlerleme Çağı | 3,030 | 2,514 | 9,000 | 15,500 |
Modern Çağ | 3,250 | 2,947 | 15,000 | 19,200 |
Postmodern Çağ | 3,380 | 3,397 | 24,000 | 24,200 |
Yakın Çağ | 3,930 | 3,871 | 36,000 | 31,500 |
Yakın Gelecek Çağı | 4,770 | 4,362 | 60,000 | 36,500 |
Gelecek Çağı | 5,710 | 4,878 | 96,000 | 41,800 |
Buzul Gelecek | 6,650 | 5,411 | 144,000 | 47,500 |
Okyanus Geleceği | 7,680 | 5,961 | 180,000 | 53,600 |
Sanal Gelecek | 9,170 | 6,527 | 240,000 | 60,000 |
Uzay Çağı Mars | 14,680 | 10,331 | 390,000 | 100,200 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 15,950 | 11,222 | 540,000 | 111,000 |
Uzay Çağı Venüs | 17,230 | 12,130 | 630,000 | 122,400 |
Uzay Çağı Jüpiter | 18,560 | 13,062 | 720,000 | 134,300 |
Uzay Çağı Titan | 19,910 | 14,011 | 780,000 | 146,900 |