Colossus - 9. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 226: | Line 226: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1,303 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1,303 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Uzay Çağı Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 6,732 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 416,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +16% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 126,200 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1,440 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 4 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Saldırı Ordusu için Saldırı<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Saldırı Ordusu için Saldırı<br> |
Revision as of 09:15, 12 July 2023
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 4x4 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | |||||
Tunç Devri | 108 | 80 | +7% | 800 | 16 | 4 |
Demir Devri | 232 | 128 | +7% | 1,900 | 21 | 4 |
Erken Dönem Orta Çağ | 356 | 320 | +8% | 3,100 | 26 | 4 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 500 | 640 | +8% | 4,400 | 30 | 4 |
Geç Dönem Orta Çağ | 656 | 960 | +9% | 5,800 | 35 | 4 |
Sömürge Çağı | 828 | 1,600 | +9% | 8,800 | 42 | 4 |
Sanayi Çağı | 1,012 | 3,200 | +10% | 11,000 | 58 | 4 |
İlerleme Çağı | 1,208 | 4,800 | +10% | 13,300 | 80 | 4 |
Modern Çağ | 1,416 | 8,000 | +11% | 16,500 | 115 | 4 |
Postmodern Çağ | 1,632 | 12,800 | +11% | 20,800 | 160 | 4 |
Yakın Çağ | 1,860 | 19,200 | +12% | 27,100 | 229 | 4 |
Yakın Gelecek Çağı | 2,096 | 32,000 | +12% | 31,400 | 309 | 4 |
Gelecek Çağı | 2,344 | 51,200 | +13% | 35,900 | 412 | 4 |
Buzul Gelecek | 2,600 | 76,800 | +13% | 40,800 | 526 | 4 |
Okyanus Geleceği | 2,864 | 96,000 | +14% | 46,100 | 640 | 4 |
Sanal Gelecek | 3,136 | 128,000 | +14% | 51,600 | 755 | 4 |
Uzay Çağı Mars | 4,964 | 208,000 | +15% | 86,200 | 892 | 4 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 5,392 | 288,000 | +15% | 95,400 | 1,029 | 4 |
Uzay Çağı Venüs | 5,828 | 336,000 | +15% | 105,200 | 1,166 | 4 |
Uzay Çağı Jüpiter | 6,276 | 384,000 | +15% | 115,500 | 1,303 | 4 |
Uzay Çağı Titan | 6,732 | 416,000 | +16% | 126,200 | 1,440 | 4 |
Saldırı Ordusu için Saldırı