Anahtar Ustasının Atölyesi - Sv. 4: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 386: | Line 386: | ||
| style="text-align: center; padding: 0" | 11,297 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Nüfus | | style="text-align: center; padding: 0" | 11,297 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Nüfus | ||
| style="text-align: center; padding: 0" | -25,710 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | | style="text-align: center; padding: 0" | -25,710 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|} | |||
<br>'''Motive edildiğinde''':<br/> | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 8 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forge Puanı, 20 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 2 Kavuşum Kulesi Seçim Kiti Parçası {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;" | Uzay Çağı Titan | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 156,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 11% {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}}<br>12% {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender-149661ead.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 12,165 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Nüfus | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | -27,692 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | | style="text-align: center; padding: 0" | | ||
{| style="margin: auto; width: 100%" | {| style="margin: auto; width: 100%" |
Revision as of 09:24, 12 July 2023
![]() | |
Özellikler |
| |||||||||||||
İnşaat Süresi: | ![]() | ||||||||||||
Boyut: | ![]() | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Gereken Yol: | ![]() | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Puan | Artışlar | Talepler | Mutluluk | ![]() | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tunç Devri | 30 ![]() |
9% ![]() 10% ![]() |
195 ![]() |
-1,220 ![]() |
| |||
Demir Devri | 48 ![]() |
9% ![]() 10% ![]() |
418 ![]() |
-2,100 ![]() |
| |||
Erken Dönem Orta Çağ | 120 ![]() |
9% ![]() 10% ![]() |
641 ![]() |
-2,320 ![]() |
| |||
Zirve Dönem Orta Çağ | 240 ![]() |
9% ![]() 10% ![]() |
900 ![]() |
-2,590 ![]() |
| |||
Geç Dönem Orta Çağ | 360 ![]() |
9% ![]() 10% ![]() |
1,181 ![]() |
-2,890 ![]() |
| |||
Sömürge Çağı | 600 ![]() |
9% ![]() 10% ![]() |
1,491 ![]() |
-3,400 ![]() |
| |||
Sanayi Çağı | 1,200 ![]() |
9% ![]() 10% ![]() |
1,822 ![]() |
-3,830 ![]() |
| |||
İlerleme Çağı | 1,800 ![]() |
9% ![]() 10% ![]() |
2,175 ![]() |
-4,200 ![]() |
| |||
Modern Çağ | 3,000 ![]() |
9% ![]() 10% ![]() |
2,549 ![]() |
-4,500 ![]() |
| |||
Postmodern Çağ | 4,800 ![]() |
9% ![]() 10% ![]() |
2,938 ![]() |
-4,690 ![]() |
| |||
Yakın Çağ | 7,200 ![]() |
9% ![]() 10% ![]() |
3,348 ![]() |
-5,450 ![]() |
| |||
Yakın Gelecek Çağı | 12,000 ![]() |
9% ![]() 10% ![]() |
3,773 ![]() |
-6,610 ![]() |
| |||
Gelecek Çağı | 19,200 ![]() |
9% ![]() 10% ![]() |
4,220 ![]() |
-7,920 ![]() |
| |||
Buzul Gelecek | 28,800 ![]() |
10% ![]() 11% ![]() |
4,680 ![]() |
-9,220 ![]() |
| |||
Okyanus Geleceği | 36,000 ![]() |
10% ![]() 11% ![]() |
5,156 ![]() |
-10,640 ![]() |
| |||
Sanal Gelecek | 48,000 ![]() |
10% ![]() 11% ![]() |
5,645 ![]() |
-12,710 ![]() |
| |||
Uzay Çağı Mars | 78,000 ![]() |
10% ![]() 11% ![]() |
8,936 ![]() |
-20,330 ![]() |
| |||
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 108,000 ![]() |
10% ![]() 11% ![]() |
9,706 ![]() |
-22,090 ![]() |
| |||
Uzay Çağı Venüs | 126,000 ![]() |
10% ![]() 11% ![]() |
10,491 ![]() |
-23,870 ![]() |
| |||
Uzay Çağı Jüpiter | 144,000 ![]() |
11% ![]() 12% ![]() |
11,297 ![]() |
-25,710 ![]() |
| |||
Uzay Çağı Titan | 156,000 ![]() |
11% ![]() 12% ![]() |
12,165 ![]() |
-27,692 ![]() |
|