Kervansaray: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 134: | Line 134: | ||
| 5 | | 5 | ||
| 96,000 | | 96,000 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Okyanus Gelecek | |||
| 358 | |||
| 13,090 | |||
| 329 | |||
| 5 | |||
| 120,000 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
[[File:Good Production.png|25px]] *Binanın çağındaki her üründen birer adet üretir (kendi kullanımınız için işlenmiş ürün) | [[File:Good Production.png|25px]] *Binanın çağındaki her üründen birer adet üretir (kendi kullanımınız için işlenmiş ürün) |
Revision as of 18:21, 16 March 2017
*Binanın çağındaki her üründen birer adet üretir (kendi kullanımınız için işlenmiş ürün)