Çılgın Bilim Adamının Laboratuvarı: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x4 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x4 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Cadılar Bayramı 2015 | | style="width: 70%;"| [[Cadılar Bayramı]] 2015 | ||
|} | |} | ||
Line 187: | Line 187: | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 | ||
| style="text-align: center;" | 96,000 | | style="text-align: center;" | 96,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 388 | |||
| 880 | |||
| 2,270 | |||
| 43 | |||
| 72 | |||
| 5 | |||
| 3 | |||
| 120,000 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
[[File:Good Production.png|25px]] Binanın çağındaki her üründen ikişer adet üretir (kendi kullanımınız için işlenmiş ürün) | [[File:Good Production.png|25px]] Binanın çağındaki her üründen ikişer adet üretir (kendi kullanımınız için işlenmiş ürün) |
Revision as of 12:16, 4 August 2018
| |
Özellikler | |
Tip: | Üretim Binası |
Kapladığı alan: | 4x4 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Cadılar Bayramı 2015 |
Binanın çağındaki her üründen ikişer adet üretir (kendi kullanımınız için işlenmiş ürün)