Çılgın Bilim Adamının Laboratuvarı: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 177: | Line 177: | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 | ||
| style="text-align: center;" | 76,800 | | style="text-align: center;" | 76,800 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Okyanus Gelecek | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 430 | |||
| style="text-align: center;" | 1,090 | |||
| style="text-align: center;" | 25 | |||
| style="text-align: center;" | 8,660 | |||
| style="text-align: center;" | 1 | |||
| style="text-align: center;" | 10 | |||
| style="text-align: center;" | 96,000 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
[[File:Good Production.png|25px]] Binanın çağındaki her üründen ikişer adet üretir (kendi kullanımınız için işlenmiş ürün) | [[File:Good Production.png|25px]] Binanın çağındaki her üründen ikişer adet üretir (kendi kullanımınız için işlenmiş ürün) |
Revision as of 18:54, 16 March 2017
Binanın çağındaki her üründen ikişer adet üretir (kendi kullanımınız için işlenmiş ürün)