Çim Labirent: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 5x4 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 5x4 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Şah Cihan 2017 | | style="width: 70%;"| [[Şah Cihan]] 2017 | ||
|} | |} | ||
Line 57: | Line 57: | ||
| style="text-align: center;" | 1,800 | | style="text-align: center;" | 1,800 | ||
| style="text-align: center;" | 1,800 | | style="text-align: center;" | 1,800 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Erken Dönem Orta Çağ) | ||
| style="text-align: center;" | 5 | | style="text-align: center;" | 5 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Line 67: | Line 67: | ||
| style="text-align: center;" | 2,520 | | style="text-align: center;" | 2,520 | ||
| style="text-align: center;" | 2,520 | | style="text-align: center;" | 2,520 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Zirve Dönem Orta Çağ) | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Line 77: | Line 77: | ||
| style="text-align: center;" | 3,330 | | style="text-align: center;" | 3,330 | ||
| style="text-align: center;" | 3,330 | | style="text-align: center;" | 3,330 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Geç Dönem Orta Çağ) | ||
| style="text-align: center;" | 19 | | style="text-align: center;" | 19 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Line 87: | Line 87: | ||
| style="text-align: center;" | 5,060 | | style="text-align: center;" | 5,060 | ||
| style="text-align: center;" | 5,130 | | style="text-align: center;" | 5,130 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Sömürge Çağı) | ||
| style="text-align: center;" | 31 | | style="text-align: center;" | 31 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Line 97: | Line 97: | ||
| style="text-align: center;" | 6,320 | | style="text-align: center;" | 6,320 | ||
| style="text-align: center;" | 6,220 | | style="text-align: center;" | 6,220 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Sanayi Çağı) | ||
| style="text-align: center;" | 49 | | style="text-align: center;" | 49 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Line 107: | Line 107: | ||
| style="text-align: center;" | 7,670 | | style="text-align: center;" | 7,670 | ||
| style="text-align: center;" | 7,760 | | style="text-align: center;" | 7,760 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (İlerleme Çağı) | ||
| style="text-align: center;" | 65 | | style="text-align: center;" | 65 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Line 180: | Line 180: | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 800 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| style="text-align: center;" | 32,200 | |||
| style="text-align: center;" | 23,300 | |||
| style="text-align: center;" | 20 (Gelecek) | |||
| style="text-align: center;" | 370 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 800 | | style="text-align: center;" | 800 | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
''**Olasılığa bağlı olarak şehrinizin bulunduğu çağdan 10 adet ürün üretir. Modern çağdan itibaren bulunduğu çağa göre işlenmemiş ürün üretir. (Ör: Modern çağ Çim Labirenti 20 Sömürge Çağı ürün üretebilir)'' | ''**Olasılığa bağlı olarak şehrinizin bulunduğu çağdan 10 adet ürün üretir. Modern çağdan itibaren bulunduğu çağa göre işlenmemiş ürün üretir. (Ör: Modern çağ Çim Labirenti 20 Sömürge Çağı ürün üretebilir)'' |
Revision as of 16:27, 4 August 2018
| |
Özellikler | |
Tip: | Rastgele Üretim Binası |
Kapladığı Alan: | 5x4 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Şah Cihan 2017 |
**Olasılığa bağlı olarak şehrinizin bulunduğu çağdan 10 adet ürün üretir. Modern çağdan itibaren bulunduğu çağa göre işlenmemiş ürün üretir. (Ör: Modern çağ Çim Labirenti 20 Sömürge Çağı ürün üretebilir)