Üretim Binaları: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 197: | Line 197: | ||
|- | |- | ||
|[[File:P_SS_ArcticFuture_Workshop3.png|200px]]<br />Geri Dönüşüm Çarkı||[[File:Icon_coins.png]] 381,000<br />[[File:Icon_supplies.png]] 186,000<br />[[File:Icon_diamonds.png]] 0<br />[[File:Icon_population.png]] 1,000<br /><br />[[File:Icon_size.png]] 5x4<br />[[File:Icon_clock.png]] 11:40:00<br />[[File:Road_Double.png]] İki Şeritli Yol||[[File:Icon_supplies_plus.png]] 4,860<br />[[File:Icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png]] 243<br />[[File:Icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:icon_happiness.png]]<span style="color: red">-150</span> | |[[File:P_SS_ArcticFuture_Workshop3.png|200px]]<br />Geri Dönüşüm Çarkı||[[File:Icon_coins.png]] 381,000<br />[[File:Icon_supplies.png]] 186,000<br />[[File:Icon_diamonds.png]] 0<br />[[File:Icon_population.png]] 1,000<br /><br />[[File:Icon_size.png]] 5x4<br />[[File:Icon_clock.png]] 11:40:00<br />[[File:Road_Double.png]] İki Şeritli Yol||[[File:Icon_supplies_plus.png]] 4,860<br />[[File:Icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png]] 243<br />[[File:Icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:icon_happiness.png]]<span style="color: red">-150</span> | ||
|- | |||
|[[File:P_SS_ArcticFuture_Workshop4.png|200px]]<br />Kuru Havuz||[[File:icon_coins.png]] 857,000<br />[[File:icon_supplies.png]] 257,000<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0<br />[[File:icon_population.png]] 1,600<br /><br />[[File:icon_size.png]] 6x5<br />[[File:icon_clock.png]] 10:30:00<br />[[File:Road_Double.png]] İki Şeritli Yol||[[File:icon_supplies_plus.png]] 7,780<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png]] 259<br />[[File:icon_clock.png]] 01:00:00||[[File:icon_happiness.png]] 260 | |||
|} | |} |
Revision as of 12:29, 6 October 2016
Üretim binaları, konut binalarının aksine, gelişigüzel üretim yaparlar ancak bunun için oyuncunun üretim emrini vermesi gerekir. Altı farklı üretim zamanı vardır (5 dakika, 15 dakika, 1 saat, 4 saat, 8 saat ve 1 gün) ve her üretim zamanı farklı miktarda ürün verir. Kısa üretim zamanı demek bir birim için daha fazla erzak anlamına gelir. Üretim tamamlandığında oyuncu ürünleri toplamak zorundadır.