İdollerin Tholos'u - 8. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | | style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | | style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Eşya Takası Değeri:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Süre | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2sa | |||
| 7,020 | |||
| 6 - 10 | |||
|- | |||
| 8sa | |||
| 8,780 | |||
| 7 - 12 | |||
|- | |||
| 1g | |||
| 10,530 | |||
| 9 - 15 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 15:17, 2 December 2019
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Boyut: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x4Property "Size" (as page type) with input value " 4x4" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | |||||||
Tunç Devri | 830 | 80 | 1,200 | 900 | 10 | 3 | 5 | 5 |
Demir Devri | 1,430 | 128 | 2,700 | 2,200 | 13 | 3 | 5 | 5 |
Erken Dönem Orta Çağ | 1,580 | 320 | 4,000 | 3,700 | 16 | 3 | 5 | 5 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 1,760 | 640 | 5,600 | 5,200 | 18 | 3 | 5 | 5 |
Geç Dönem Orta Çağ | 1,970 | 960 | 7,400 | 6,800 | 21 | 3 | 5 | 5 |
Sömürge Çağı | 2,310 | 1,600 | 11,300 | 8,700 | 25 | 3 | 5 | 5 |
Sanayi Çağı | 2,610 | 3,200 | 14,000 | 10,500 | 35 | 3 | 5 | 5 |
İlerleme Çağı | 2,860 | 4,800 | 17,000 | 12,300 | 48 | 3 | 5 | 5 |
Modern Çağ | 3,060 | 8,000 | 21,200 | 14,400 | 69 | 3 | 5 | 5 |
Postmodern Çağ | 3,190 | 12,800 | 26,700 | 16,400 | 96 | 3 | 5 | 5 |
Yakın Çağ | 3,710 | 19,200 | 34,700 | 18,400 | 138 | 3 | 5 | 5 |
Yakın Gelecek Çağı | 4,500 | 32,000 | 40,200 | 20,600 | 186 | 3 | 5 | 5 |
Gelecek Çağı | 5,390 | 51,200 | 46,100 | 22,600 | 227 | 3 | 5 | 5 |
Buzul Gelecek | 6,280 | 76,800 | 52,400 | 24,800 | 275 | 3 | 5 | 5 |
Okyanus Geleceği | 7,250 | 96,000 | 59,000 | 27,200 | 316 | 3 | 5 | 5 |
Sanal Gelecek | 8,660 | 128,000 | 66,100 | 29,400 | 384 | 3 | 5 | 5 |
Uzay Çağı Mars | 13,850 | 208,000 | 110,500 | 47,700 | 467 | 3 | 5 | 5 |
Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)