Şampiyonun Sığınağı: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 139: | Line 139: | ||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Okyanus Gelecek | | style="color:white; background-color:#225a4b;" | Okyanus Gelecek | ||
| style="text-align: center;" | 54,000 | | style="text-align: center;" | 54,000 | ||
| style="text-align: center;" | [[ | | style="text-align: center;" | [[Şampiyon]] | ||
| style="text-align: center;" | 1 | | style="text-align: center;" | 1 gün | ||
| style="text-align: center;" | - | |||
| style="text-align: center;" | - / 50 [[File:icon_diamonds.png]] | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| style="text-align: center;" | 72,000 | |||
| style="text-align: center;" | [[Şampiyon]] | |||
| style="text-align: center;" | 1 gün | |||
| style="text-align: center;" | - | | style="text-align: center;" | - | ||
| style="text-align: center;" | - / 50 [[File:icon_diamonds.png]] | | style="text-align: center;" | - / 50 [[File:icon_diamonds.png]] |
Revision as of 02:06, 19 July 2018
Çağ | Puan (Çağ'a bağlı olarak değişir) |
Üretim | Eğitim Süresi |
Birlik Maliyeti |
Slot Maliyeti |
---|---|---|---|---|---|
Tunç Devri | 45 | Şampiyon | 1 gün | - | - / 50 |
Demir Devri | 72 | Şampiyon | 1 gün | - | - / 50 |
Erken Dönem Orta Çağ | 180 | Şampiyon | 1 gün | - | - / 50 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 360 | Şampiyon | 1 gün | - | - / 50 |
Geç Dönem Orta Çağ | 540 | Şampiyon | 1 gün | - | - / 50 |
Sömürge Çağı | 900 | Şampiyon | 1 gün | - | - / 50 |
Sanayi Çağı | 1,800 | Şampiyon | 1 gün | - | - / 50 |
İlerleme Çağı | 2,700 | Şampiyon | 1 gün | - | - / 50 |
Modern Çağ | 4,500 | Şampiyon | 1 gün | - | - / 50 |
Postmodern Çağ | 7,200 | Şampiyon | 1 gün | - | - / 50 |
Yakın Çağ | 10,800 | Şampiyon | 1 gün | - | - / 50 |
Yakın Gelecek Çağ | 18,000 | Şampiyon | 1 gün | - | - / 50 |
Gelecek | 28,800 | Şampiyon | 1 gün | - | - / 50 |
Buzul Gelecek | 43,200 | Şampiyon | 1 gün | - | - / 50 |
Okyanus Gelecek | 54,000 | Şampiyon | 1 gün | - | - / 50 |
Sanal Gelecek | 72,000 | Şampiyon | 1 gün | - | - / 50 |
Her çağ için detayları buradan görüntüleyebiirsiniz >> Şampiyon