Şekercinin Standı: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Kış Etkinliği 2017 | | style="width: 70%;"| [[Kış Etkinliği]] 2017 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Set:''' | | style="width: 30%;"| '''Set:''' | ||
Line 158: | Line 158: | ||
| 1 | | 1 | ||
| 24,000 | | 24,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 13,230 | |||
| 14,550 | |||
| 6,720 | |||
| 160 | |||
| 1 | |||
| 32,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 15:58, 4 August 2018
- Motive edilemez, yağmalanabilir | |
Özellikler | |
Tip: | Residential Building |
Kapladığı Alan: | 2x2 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Kış Etkinliği 2017 |
Set: | Kış Köyü |