Şekercinin Standı: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 223: | Line 223: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 12,520 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 12,520 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 263 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 263 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Jüpiter Ay | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 96,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 29,610 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 32,570 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 13,310 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 298 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | ||
|} | |} |
Revision as of 13:03, 25 April 2022
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 2x2 | ||||||||||||
Set: | Kış Köyü Seti | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1g | 1 x | 2 x | 3 x | 4 x | ||
Tunç Devri | 20 | 200 | 220 | 210 | 4 | 1 |
Demir Devri | 32 | 480 | 530 | 500 | 6 | 1 |
Erken Dönem Orta Çağ | 80 | 800 | 880 | 840 | 7 | 1 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 160 | 1,120 | 1,230 | 1,180 | 8 | 1 |
Geç Dönem Orta Çağ | 240 | 1,480 | 1,630 | 1,550 | 9 | 1 |
Sömürge Çağı | 400 | 2,250 | 2,480 | 1,970 | 11 | 1 |
Sanayi Çağı | 800 | 2,810 | 3,090 | 2,390 | 15 | 1 |
İlerleme Çağı | 1,200 | 3,410 | 3,750 | 2,810 | 20 | 1 |
Modern Çağ | 2,000 | 4,240 | 4,660 | 3,280 | 29 | 1 |
Postmodern Çağ | 3,200 | 5,330 | 5,870 | 3,740 | 40 | 1 |
Yakın Çağ | 4,800 | 6,940 | 7,640 | 4,200 | 58 | 1 |
Yakın Gelecek Çağı | 8,000 | 8,040 | 8,840 | 4,700 | 78 | 1 |
Gelecek Çağı | 12,800 | 9,220 | 10,140 | 5,170 | 95 | 1 |
Buzul Gelecek | 19,200 | 10,470 | 11,520 | 5,670 | 115 | 1 |
Okyanus Geleceği | 24,000 | 11,810 | 12,990 | 6,220 | 132 | 1 |
Sanal Gelecek | 32,000 | 13,230 | 14,550 | 6,720 | 160 | 1 |
Uzay Çağı Mars | 52,000 | 22,090 | 24,300 | 10,880 | 195 | 1 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 72,000 | 24,470 | 26,920 | 11,680 | 229 | 1 |
Uzay Çağı Venüs | 84,000 | 26,970 | 29,670 | 12,520 | 263 | 1 |
Uzay Çağı Jüpiter Ay | 96,000 | 29,610 | 32,570 | 13,310 | 298 | 1 |