Açık Tribün: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| FoE Futbol | | style="width: 70%;"| [[FoE Futbol Kupası]] 2016 | ||
|} | |} | ||
Line 89: | Line 89: | ||
| 512 | | 512 | ||
| 12,000 | | 12,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 612 | |||
| 16,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 15:07, 2 August 2018
- Cilalandığında mutluluk iki katına çıkar | |
Özellikler' | |
Tip: | Süsleme |
Kapladığı Alan: | 1x2 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | FoE Futbol Kupası 2016 |
Çağ | Mutluluk | Puan |
---|---|---|
Tunç Devri | 65 | 10 |
Demir Devri | 101 | 16 |
Erken Dönem Ortaçağ | 112 | 40 |
Zirve Dönem Ortaçağ | 125 | 80 |
Geç Dönem Ortaçağ | 139 | 120 |
Sömürge Çağı | 163 | 200 |
Sanayi Çağı | 184 | 400 |
İlerleme Çağı | 202 | 600 |
Modern Çağ | 216 | 1,000 |
Postmodern Çağ | 225 | 1,600 |
Yakın Çağ | 262 | 2,400 |
Yakın Gelecek | 318 | 4,000 |
Gelecek | 381 | 6,400 |
Buzul Gelecek | 444 | 9,600 |
Okyanus Gelecek | 512 | 12,000 |
Sanal Gelecek | 612 | 16,000 |