Abidevi Mezarlık: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 130: | Line 130: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 23,620 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 23,620 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 378,000 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 378,000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Venüs | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 25,520 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 441,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 08:25, 15 April 2021
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Kültür binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 7x3 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | |
---|---|---|
Tunç Devri | 1,280 | 105 |
Demir Devri | 1,870 | 168 |
Erken Dönem Orta Çağ | 2,480 | 420 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 2,770 | 840 |
Geç Dönem Orta Çağ | 3,080 | 1,260 |
Sömürge Çağı | 3,630 | 2,100 |
Sanayi Çağı | 4,090 | 4,200 |
İlerleme Çağı | 4,490 | 6,300 |
Modern Çağ | 4,810 | 10,500 |
Postmodern Çağ | 5,010 | 16,800 |
Yakın Çağ | 5,820 | 25,200 |
Yakın Gelecek Çağı | 7,060 | 42,000 |
Gelecek Çağı | 8,460 | 67,200 |
Buzul Gelecek | 9,850 | 100,800 |
Okyanus Geleceği | 11,370 | 126,000 |
Sanal Gelecek | 13,580 | 168,000 |
Uzay Çağı Mars | 21,740 | 273,000 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 23,620 | 378,000 |
Uzay Çağı Venüs | 25,520 | 441,000 |