Abidevi Mezarlık: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 94: | Line 94: | ||
| 9,850 | | 9,850 | ||
| 100,800 | | 100,800 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Okyanus Gelecek | |||
| 8,860 | |||
| 108,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 18:42, 16 March 2017
| |
Özellikler | |
Tip: | Kültür Binası |
Kapladığı Alan: | 7x3 |
Kazanıldığı Etkinlik: | Cadılar Bayramı 2016 |