Altın Ödülü: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk Etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Yeni sıralama hesaplanma ödülü (v1.70 den hemen önce) | | style="width: 70%;"| Yeni sıralama hesaplanma ödülü (v1.70 den hemen önce) | ||
|} | |} | ||
Line 89: | Line 89: | ||
| 984 | | 984 | ||
| 1,200,000 | | 1,200,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 1,176 | |||
| 1,600,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 15:19, 2 August 2018
- Cilalanamaz | |
Özellikler | |
Tip: | Dekorasyon |
Kapladığı alan: | 1x1 |
Kazanıldığı ilk Etkinlik: | Yeni sıralama hesaplanma ödülü (v1.70 den hemen önce) |