Antik Mezarlık: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 5x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 5x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Cadılar Bayramı 2014 | | style="width: 70%;"| [[Cadılar Bayramı]] 2014 | ||
|} | |} | ||
Line 91: | Line 91: | ||
| 6,050 | | 6,050 | ||
| 90,000 | | 90,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 7,230 | |||
| 120,000 | |||
|} | |} |
Latest revision as of 23:31, 28 July 2018
- Cilalandığında iki kat mutluluk sağlar | |
Özellikler | |
Tip: | Kültürel Bina |
Kapladığı alan: | 5x3 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Cadılar Bayramı 2014 |