Award Trophy: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| Almanya Bilgisayar Oyunu ödülü <br>(v1.0 öncesi), [[Yaz Etkinliği]] 2013 | ||
|} | |} | ||
Line 89: | Line 89: | ||
| 160 | | 160 | ||
| 6,000 | | 6,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek| 170 | |||
| 8,000 | |||
|} | |} |
Latest revision as of 11:33, 29 July 2018
- Cilalandığında iki kat mutluluk sağlar | |
Özellikler | |
Tip: | Dekorasyon |
Kapladığı alan: | 1x1 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Almanya Bilgisayar Oyunu ödülü (v1.0 öncesi), Yaz Etkinliği 2013 |