Büyük Şekerlemeci: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı Etkinlikler:''' | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı Etkinlikler:''' | ||
| style="width: 70%;"| Kış Etkinliği 2013 | | style="width: 70%;"| [[Kış Etkinliği]] 2013 | ||
|} | |} | ||
Line 105: | Line 105: | ||
| 3,907 | | 3,907 | ||
| 72,600 | | 72,600 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 543 | |||
| 4,224 | |||
| 96,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 11:58, 4 August 2018
- Motive edildiğinde erzak üretimi iki katına çıkar; motive edilmediğinde yağmalanabilir. | |
Özellikler | |
Tip: | Üretim Binası |
Kapladığı alan: | 4x3 |
Kazanıldığı Etkinlikler: | Kış Etkinliği 2013 |