Büyük Köprü - 6. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 229: | Line 229: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 2 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 5 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Venüs | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 12,730 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 252,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 105,200 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 46,500 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 395 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | |||
|} | |} |
Revision as of 08:31, 15 April 2021
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 4x3 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | ||||||
Tunç Devri | 650 | 60 | 1,000 | 800 | 6 | 2 | 5 |
Demir Devri | 1,120 | 96 | 2,200 | 1,900 | 8 | 2 | 5 |
Erken Dönem Orta Çağ | 1,240 | 240 | 3,100 | 3,100 | 10 | 2 | 5 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 1,380 | 480 | 4,400 | 4,400 | 12 | 2 | 5 |
Geç Dönem Orta Çağ | 1,540 | 720 | 5,800 | 5,800 | 13 | 2 | 5 |
Sömürge Çağı | 1,810 | 1,200 | 8,800 | 7,300 | 16 | 2 | 5 |
Sanayi Çağı | 2,040 | 2,400 | 11,000 | 8,900 | 22 | 2 | 5 |
İlerleme Çağı | 2,240 | 3,600 | 13,300 | 10,500 | 30 | 2 | 5 |
Modern Çağ | 2,400 | 6,000 | 16,500 | 12,200 | 43 | 2 | 5 |
Postmodern Çağ | 2,500 | 9,600 | 20,800 | 13,900 | 60 | 2 | 5 |
Yakın Çağ | 2,900 | 14,400 | 27,100 | 15,600 | 86 | 2 | 5 |
Yakın Gelecek Çağı | 3,520 | 24,000 | 31,400 | 17,500 | 116 | 2 | 5 |
Gelecek Çağı | 4,220 | 38,400 | 35,900 | 19,200 | 142 | 2 | 5 |
Buzul Gelecek | 4,910 | 57,600 | 40,800 | 21,100 | 172 | 2 | 5 |
Okyanus Geleceği | 5,670 | 72,000 | 46,100 | 23,100 | 198 | 2 | 5 |
Sanal Gelecek | 6,770 | 96,000 | 51,600 | 25,000 | 240 | 2 | 5 |
Uzay Çağı Mars | 10,840 | 156,000 | 86,200 | 40,400 | 292 | 2 | 5 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 11,780 | 216,000 | 95,400 | 43,400 | 343 | 2 | 5 |
Uzay Çağı Venüs | 12,730 | 252,000 | 105,200 | 46,500 | 395 | 2 | 5 |