Başyapıt: Difference between revisions
Jump to navigation
m (Pann moved page Magnum Opus to Başyapıt) |
No edit summary |
||
Line 18: | Line 18: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| [[Van Gogh]] Tarihi Görev Dizisi 2018 | | style="width: 70%;"| [[Van Gogh]] Tarihi Görev Dizisi 2018 | ||
|} | |} | ||
Line 188: | Line 188: | ||
| 197 | | 197 | ||
| 36,000 | | 36,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 170 | |||
| 240 | |||
| 600 | |||
| 20 | |||
| 32 | |||
| 1 | |||
| 240 | |||
| 48,000 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 11:41, 4 August 2018
- Yağmalanabilir (motive edilemez) | |
Özellikler | |
Tip | Üretim Binası |
Kapladığı Alan: | 3x2 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Van Gogh Tarihi Görev Dizisi 2018 |
Bu bina farklı üretim zamanlarına bağlı olarak ürün üretmektedir:
|