Balıkçı Kulübesi: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x4 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x4 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Yaz Etkinliği 2016 | | style="width: 70%;"| [[Yaz Etkinliği]] 2016 | ||
|} | |} | ||
Line 117: | Line 117: | ||
| 5 | | 5 | ||
| 96,000 | | 96,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 941 | |||
| 19,840 | |||
| 5 | |||
| 128,000 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 15:13, 4 August 2018
- Motive edildiğinde ürün üretir ve para üretimi ikiye katlanır. Motive edilmediğinde yağmalanabilir. | |
Özellikler | |
Tip: | Konut Binası |
Kapladığı Alan: | 4x4 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Yaz Etkinliği 2016 |
*Çağınızda bulunan her üründen 1 tane üretilir (işlenmiş ürün üretilir ve oyuncu kullanımı içindir)