Balıkçı Kulübesi: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 111: | Line 111: | ||
| 5 | | 5 | ||
| 76,800 | | 76,800 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Okyanus Gelecek | |||
| 859 | |||
| 17,710 | |||
| 5 | |||
| 96,000 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 18:31, 16 March 2017
*Çağınızda bulunan her üründen 1 tane üretilir (işlenmiş ürün üretilir ve oyuncu kullanımı içindir)