Balon Alanı: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
| style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | | style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | | style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Eşya Takası Değeri:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Süre | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2sa | |||
| 1,350 | |||
| 1 - 3 | |||
|- | |||
| 8sa | |||
| 1,690 | |||
| 2 - 4 | |||
|- | |||
| 1g | |||
| 2,030 | |||
| 2 - 4 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 15:08, 2 December 2019
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Kültür binaları | ||||||||||||
Yol: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Boyut: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3Property "Size" (as page type) with input value " 3x3" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | |
---|---|---|
Tunç Devri | 460 | 45 |
Demir Devri | 790 | 72 |
Erken Dönem Orta Çağ | 870 | 180 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 970 | 360 |
Geç Dönem Orta Çağ | 1,080 | 540 |
Sömürge Çağı | 1,270 | 900 |
Sanayi Çağı | 1,430 | 1,800 |
İlerleme Çağı | 1,570 | 2,700 |
Modern Çağ | 1,690 | 4,500 |
Postmodern Çağ | 1,760 | 7,200 |
Yakın Çağ | 2,040 | 10,800 |
Yakın Gelecek Çağı | 2,480 | 18,000 |
Gelecek Çağı | 2,970 | 28,800 |
Buzul Gelecek | 3,460 | 43,200 |
Okyanus Geleceği | 3,990 | 54,000 |
Sanal Gelecek | 4,760 | 72,000 |
Uzay Çağı Mars | 7,620 | 117,000 |