Balon Alanı: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı Etkinlik:''' | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı Etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Balon Uçuşu Tarihi Görev Dizisi 2016 | | style="width: 70%;"| [[Balon Uçuşu Tarihi Görev Dizisi]] 2016 | ||
|} | |} | ||
Line 90: | Line 90: | ||
| 3,990 | | 3,990 | ||
| 54,000 | | 54,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 4,760 | |||
| 72,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 21:31, 25 July 2018
- Cilalandığında mutluluk iki katına çıkar. | |
Özellikler | |
Tip: | Kültür Binası |
Kapladığı Alan: | 3x3 |
Kazanıldığı Etkinlik: | Balon Uçuşu Tarihi Görev Dizisi 2016 |