Batı Saray Kulesi: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Yaz Etkinliği 2017 | | style="width: 70%;"| Yaz Etkinliği 2017 | ||
|- | |- | ||
Line 124: | Line 124: | ||
|5 | |5 | ||
|24000 | |24000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
|11,900 | |||
|14,550 | |||
|5 | |||
|32,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 15:16, 4 August 2018