Bilgelik Çanı: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
|||
Line 10: | Line 10: | ||
- Devasa Bina Artışı ya da Mutluluktan etkilenmez <br> | - Devasa Bina Artışı ya da Mutluluktan etkilenmez <br> | ||
- Bilgelik Çanı - Sv. 2 için Bilgelik Çanı Yükseltmeye ihtiyaç vardır [[File:Reward_icon_upgrade_kit_gong_of_wisdom.png|25px|link=]] | - Bilgelik Çanı - Sv. 2 için Bilgelik Çanı Yükseltmeye ihtiyaç vardır [[File:Reward_icon_upgrade_kit_gong_of_wisdom.png|25px|link=]] | ||
|- | |- | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Özellikler''' | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Tip:''' | |||
| style="width: 70%;"| Medal-Producing Structure | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b78d13;" | Bronze Age | |- | ||
| 1 | |||
| 1 | | style="width: 30%;"| '''Kapladığı Alan:''' | ||
| 1 | |||
| 1 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 <br>(no road required) | ||
| 2 | |||
| 40 | |- | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#984420;" | | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı Etkinlikler:''' | ||
| 1 | |||
| 1 | | style="width: 70%;"| [[İlkbahar Etkinliği]] 2017, 2018 | ||
| 1 | |||
| 1 | |- | ||
| 2 | |||
| 40 | | style="width: 30%;"| '''Set:''' | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] Kiraz Bahçesi | ||
| 1 | |||
| 1 | |} | ||
| 2 | |||
| 1 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | High Middle Ages | |||
| 1 | |||
| 1 | {| style="width: 85%; margin: auto;" | ||
| 2 | |||
| 1 | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | | ||
| 2 | |||
| 40 | |} | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | Late Middle Ages | |||
| 1 | |||
| 2 | |||
| 2 | {| style="width: 85%; margin: auto;" | ||
| 1 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | Colonial Age | ! Çağ | ||
| 1 | |||
| 2 | ! [[File:icon_medal.png|link=]] <br> (1d) | ||
| 3 | |||
| 1 | ! [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] 1 <br> [[File:icon_medal.png|link=]] (1d) | ||
| 2 | |||
| 40 | ! [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] 2 <br> [[File:icon_medal.png|link=]] (1d) | ||
|- | |||
| ! style="color:white; background-color:#a72926;" | Industrial Age | ! [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] 3 <br> [[File:Small_fp.png|link=]] (1d) | ||
| 2 | |||
| 3 | ! [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] 4 <br> [[File:Small_fp.png|link=]] (1d) | ||
| 4 | |||
| 1 | ! [[File:Ranking Points.png|link=]] | ||
| 2 | |||
| 40 | |- | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | | |||
| 2 | |||
| 4 | |||
| 5 | | style="color:white; background-color:#b78d13;" | Bronze Age | ||
| 1 | |||
| 2 | | 1 | ||
| 40 | |||
|- | | 1 | ||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | Modern | |||
| 4 | | 1 | ||
| 5 | |||
| 6 | | 1 | ||
| 1 | |||
| 2 | | 2 | ||
| 40 | |||
|- | | 40 | ||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | | |||
| 5 | |- | ||
| 7 | |||
| 10 | | style="color:white; background-color:#984420;" | Demir Devri | ||
| 1 | |||
| 2 | | 1 | ||
| 40 | |||
|- | | 1 | ||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | | |||
| 6 | | 1 | ||
| 10 | |||
| 15 | | 1 | ||
| 1 | |||
| 2 | | 2 | ||
| 40 | |||
|- | | 40 | ||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | Tomorrow | |||
| 8 | |- | ||
| 12 | |||
| 20 | | style="color:white; background-color:#4e8144;" | Erken Dönem Orta Çağ | ||
| 1 | |||
| 2 | | 1 | ||
| 40 | |||
|- | | 1 | ||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | | |||
| 10 | | 2 | ||
| 15 | |||
| 25 | | 1 | ||
| 1 | |||
| 2 | | 2 | ||
| 40 | |||
|- | | 40 | ||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | | |||
| 12 | |- | ||
| 15 | |||
| 30 | | style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | High Middle Ages | ||
| 1 | |||
| 2 | | 1 | ||
| 40 | |||
|- | | 1 | ||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | | |||
| 15 | | 2 | ||
| 16 | |||
| 35 | | 1 | ||
| 1 | |||
| 2 | | 2 | ||
| 40 | |||
|} | | 40 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | Late Middle Ages | |||
| 1 | |||
| 2 | |||
| 2 | |||
| 1 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | Colonial Age | |||
| 1 | |||
| 2 | |||
| 3 | |||
| 1 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| ! style="color:white; background-color:#a72926;" | Industrial Age | |||
| 2 | |||
| 3 | |||
| 4 | |||
| 1 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | İlerleme Çağı | |||
| 2 | |||
| 4 | |||
| 5 | |||
| 1 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | Modern Çağ | |||
| 4 | |||
| 5 | |||
| 6 | |||
| 1 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | PostModern Çağ | |||
| 5 | |||
| 7 | |||
| 10 | |||
| 1 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | Yakın Çağ | |||
| 6 | |||
| 10 | |||
| 15 | |||
| 1 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | Tomorrow | |||
| 8 | |||
| 12 | |||
| 20 | |||
| 1 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Gelecek | |||
| 10 | |||
| 15 | |||
| 25 | |||
| 1 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Buzul Gelecek | |||
| 12 | |||
| 15 | |||
| 30 | |||
| 1 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Okyanus Gelecek | |||
| 15 | |||
| 16 | |||
| 35 | |||
| 1 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|} | |||
<br><br>[[File:Icon_cherry_garden.png|center|link=]]<br> | <br><br>[[File:Icon_cherry_garden.png|center|link=]]<br> | ||
Line 172: | Line 328: | ||
- Kiraz Bahçesi setindeki diğer binaların yanına yerleştirilirse daha fazla madalya ve İlerleme Puanı üretir. <br> | - Kiraz Bahçesi setindeki diğer binaların yanına yerleştirilirse daha fazla madalya ve İlerleme Puanı üretir. <br> | ||
- Devasa Bina Artışı ya da Mutluluktan etkilenmez <br> | - Devasa Bina Artışı ya da Mutluluktan etkilenmez <br> | ||
|- | |- | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | ''' | |||
|- | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Özellikler''' | ||
| style="width: 30%;"| ''' | |||
| style="width: 70%;"| Medal-Producing Structure | |- | ||
|- | |||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Tip:''' | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 <br>(no road required) | |||
|- | | style="width: 70%;"| Medal-Producing Structure | ||
| style="width: 30%;"| ''' | |||
| style="width: 70%;"| [[ | |- | ||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Set:''' | | style="width: 30%;"| '''Kapladığı Alan:''' | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] | |||
|} | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 <br>(no road required) | ||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı Etkinlikler:''' | |||
| style="width: 70%;"| [[İlkbahar Etkinliği]] 2018 | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Set:''' | |||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] Kiraz Bahçesi | |||
|} | |||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | | |||
|} | |||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | |||
! Çağ | |||
! [[File:icon_medal.png|link=]] <br> (1d) | |||
! [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] 1 <br> [[File:icon_medal.png|link=]] (1d) | |||
! [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] 2 <br> [[File:icon_medal.png|link=]] (1d) | |||
! [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] 3 <br> [[File:Small_fp.png|link=]] (1d) | |||
! [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] 4 <br> [[File:Small_fp.png|link=]] (1d) | |||
! [[File:Ranking Points.png|link=]] | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b78d13;" | Bronze Age | |||
| 1 | |||
| 2 | |||
| 2 | |||
| 2 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#984420;" | Demir Devri | |||
| 1 | |||
| 2 | |||
| 2 | |||
| 2 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | Erken Dönem Orta Çağ | |||
| 1 | |||
| 2 | |||
| 3 | |||
| 2 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | High Middle Ages | |||
| 1 | |||
| 2 | |||
| 4 | |||
| 2 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | Late Middle Ages | |||
| 1 | |||
| 3 | |||
| 5 | |||
| 2 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | Colonial Age | |||
| 1 | |||
| 4 | |||
| 6 | |||
| 2 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| ! style="color:white; background-color:#a72926;" | Industrial Age | |||
| 2 | |||
| 6 | |||
| 8 | |||
| 2 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | İlerleme Çağı | |||
| 2 | |||
| 8 | |||
| 10 | |||
| 2 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | Modern Çağ | |||
| 4 | |||
| 10 | |||
| 12 | |||
| 2 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | PostModern Çağ | |||
| 5 | |||
| 12 | |||
| 15 | |||
| 2 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | Yakın Çağ | |||
| 6 | |||
| 15 | |||
| 20 | |||
| 2 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | Tomorrow | |||
| 8 | |||
| 18 | |||
| 25 | |||
| 2 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Gelecek | |||
| 10 | |||
| 21 | |||
| 30 | |||
| 2 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Buzul Gelecek | |||
| 12 | |||
| 25 | |||
| 35 | |||
| 2 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Okyanus Gelecek | |||
| 15 | |||
| 30 | |||
| 40 | |||
| 2 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|} | |} |
Revision as of 18:44, 24 March 2018
Bilgelik Çanı, Kiraz Bahçesi Setinin bir parçasıdır ve Madalya ile İlerleme Puanı üretir. Bilgelik Çanı Yükseltme Kiti ile ikinci seviyeye yükseltilebilir. .
Sv.1 Bilgelik Çanı
- Mevcut çağınıza otomatik olarak yükseltilir. | |
Özellikler | |
Tip: | Medal-Producing Structure |
Kapladığı Alan: | 1x1 (no road required) |
Kazanıldığı Etkinlikler: | İlkbahar Etkinliği 2017, 2018 |
Set: | Kiraz Bahçesi |
Çağ | (1d) |
1 (1d) |
2 (1d) |
3 (1d) |
4 (1d) |
|
---|---|---|---|---|---|---|
Bronze Age | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 40 |
Demir Devri | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 40 |
Erken Dönem Orta Çağ | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 40 |
High Middle Ages | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 40 |
Late Middle Ages | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 40 |
Colonial Age | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 40 |
Industrial Age | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 40 |
İlerleme Çağı | 2 | 4 | 5 | 1 | 2 | 40 |
Modern Çağ | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 40 |
PostModern Çağ | 5 | 7 | 10 | 1 | 2 | 40 |
Yakın Çağ | 6 | 10 | 15 | 1 | 2 | 40 |
Tomorrow | 8 | 12 | 20 | 1 | 2 | 40 |
Gelecek | 10 | 15 | 25 | 1 | 2 | 40 |
Buzul Gelecek | 12 | 15 | 30 | 1 | 2 | 40 |
Okyanus Gelecek | 15 | 16 | 35 | 1 | 2 | 40 |
Sv.2 Bilgelik Çanı
- Mevcut çağınıza otomatik olarak yükseltilir. | |
Özellikler | |
Tip: | Medal-Producing Structure |
Kapladığı Alan: | 1x1 (no road required) |
Kazanıldığı Etkinlikler: | İlkbahar Etkinliği 2018 |
Set: | Kiraz Bahçesi |
Çağ | (1d) |
1 (1d) |
2 (1d) |
3 (1d) |
4 (1d) |
|
---|---|---|---|---|---|---|
Bronze Age | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 40 |
Demir Devri | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 40 |
Erken Dönem Orta Çağ | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 40 |
High Middle Ages | 1 | 2 | 4 | 2 | 2 | 40 |
Late Middle Ages | 1 | 3 | 5 | 2 | 2 | 40 |
Colonial Age | 1 | 4 | 6 | 2 | 2 | 40 |
Industrial Age | 2 | 6 | 8 | 2 | 2 | 40 |
İlerleme Çağı | 2 | 8 | 10 | 2 | 2 | 40 |
Modern Çağ | 4 | 10 | 12 | 2 | 2 | 40 |
PostModern Çağ | 5 | 12 | 15 | 2 | 2 | 40 |
Yakın Çağ | 6 | 15 | 20 | 2 | 2 | 40 |
Tomorrow | 8 | 18 | 25 | 2 | 2 | 40 |
Gelecek | 10 | 21 | 30 | 2 | 2 | 40 |
Buzul Gelecek | 12 | 25 | 35 | 2 | 2 | 40 |
Okyanus Gelecek | 15 | 30 | 40 | 2 | 2 | 40 |