Bilgelik Çanı: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| [[İlkbahar Etkinliği]] 2017 | | style="width: 70%;"| [[İlkbahar Etkinliği]] 2017 | ||
|- | |- | ||
Line 317: | Line 317: | ||
|} | |} | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 18 | |||
| 18 | |||
| 40 | |||
| 1 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|} | |||
<br><br>[[File:Icon_cherry_garden.png|center|link=]]<br> | <br><br>[[File:Icon_cherry_garden.png|center|link=]]<br> | ||
Line 345: | Line 354: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| [[İlkbahar Etkinliği]] 2018 | | style="width: 70%;"| [[İlkbahar Etkinliği]] 2018 | ||
Line 633: | Line 642: | ||
| 40 | | 40 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 18 | |||
| 35 | |||
| 45 | |||
| 2 | |||
| 2 | |||
| 40 | |||
|} | |} |
Revision as of 10:56, 4 August 2018
Bilgelik Çanı, Kiraz Bahçesi Setinin bir parçasıdır ve Madalya ile İlerleme Puanı üretir. Bilgelik Çanı Geliştirme Kiti ile ikinci seviyeye yükseltilebilir. .
Bilgelik Çanı - Sv.1
- Mevcut çağınıza otomatik olarak yükseltilir. | |
Özellikler | |
Tip: | Madalya Üreten yapı |
Kapladığı Alan: | 1x1 (yol bağlantısı gerektirmez) |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | İlkbahar Etkinliği 2017 |
Set: | Kiraz Bahçesi |
Çağ | (1g) |
1 (1g) |
2 (1g) |
3 (1g) |
4 (1g) |
|
---|---|---|---|---|---|---|
Tunç Devri | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 40 |
Demir Devri | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 40 |
Erken Dönem Orta Çağ | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 40 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 40 |
Geç Dönem Orta Çağ | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 40 |
Sömürge Çağı | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 40 |
Sanayi Çağı | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 40 |
İlerleme Çağı | 2 | 4 | 5 | 1 | 2 | 40 |
Modern Çağ | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 40 |
PostModern Çağ | 5 | 7 | 10 | 1 | 2 | 40 |
Yakın Çağ | 6 | 10 | 15 | 1 | 2 | 40 |
Yakın Gelecek | 8 | 12 | 20 | 1 | 2 | 40 |
Gelecek | 10 | 15 | 25 | 1 | 2 | 40 |
Buzul Gelecek | 12 | 15 | 30 | 1 | 2 | 40 |
Okyanus Gelecek | 15 | 16 | 35 | 1 | 2 | 40 |
|- | style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | 18 | 18 | 40 | 1 | 2 | 40 |}
Bilgelik Çanı - Sv.2
- Mevcut çağınıza otomatik olarak yükseltilir. | |
Özellikler | |
Tip: | Madalya Üreten yapı |
Kapladığı Alan: | 1x1 (yol bağlantısı gerektirmez) |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | İlkbahar Etkinliği 2018 |
Set: | Kiraz Bahçesi |
Çağ | (1g) |
1 (1g) |
2 (1g) |
3 (1g) |
4 (1g) |
|
---|---|---|---|---|---|---|
Tunç Devri | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 40 |
Demir Devri | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 40 |
Erken Dönem Orta Çağ | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 40 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 1 | 2 | 4 | 2 | 2 | 40 |
Geç Dönem Orta Çağ | 1 | 3 | 5 | 2 | 2 | 40 |
Sömürge Çağı | 1 | 4 | 6 | 2 | 2 | 40 |
Sanayi Çağı | 2 | 6 | 8 | 2 | 2 | 40 |
İlerleme Çağı | 2 | 8 | 10 | 2 | 2 | 40 |
Modern Çağ | 4 | 10 | 12 | 2 | 2 | 40 |
PostModern Çağ | 5 | 12 | 15 | 2 | 2 | 40 |
Yakın Çağ | 6 | 15 | 20 | 2 | 2 | 40 |
Yakın Gelecek | 8 | 18 | 25 | 2 | 2 | 40 |
Gelecek | 10 | 21 | 30 | 2 | 2 | 40 |
Buzul Gelecek | 12 | 25 | 35 | 2 | 2 | 40 |
Okyanus Gelecek | 15 | 30 | 40 | 2 | 2 | 40 |
Sanal Gelecek | 18 | 35 | 45 | 2 | 2 | 40 |