Bilgelik Çanı - 2. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 222: | Line 222: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 64 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 64 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 75 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 75 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Jüpiter Ay | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 40 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 42 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 74 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 85 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | ||
|} | |} |
Revision as of 12:51, 25 April 2022
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Rastgele Üretim Binası | ||||||||||||
Yol: | Cadde gereksinimi yok | ||||||||||||
Boyut: | 1x1 | ||||||||||||
Set: | Kiraz Bahçesi Seti | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1g | 1 x | 2 x | 3 x | 4 x | ||
Tunç Devri | 40 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Demir Devri | 40 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Erken Dönem Orta Çağ | 40 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 40 | 1 | 2 | 4 | 2 | 2 |
Geç Dönem Orta Çağ | 40 | 1 | 3 | 5 | 2 | 2 |
Sömürge Çağı | 40 | 1 | 4 | 6 | 2 | 2 |
Sanayi Çağı | 40 | 2 | 6 | 8 | 2 | 2 |
İlerleme Çağı | 40 | 2 | 8 | 10 | 2 | 2 |
Modern Çağ | 40 | 4 | 10 | 12 | 2 | 2 |
Postmodern Çağ | 40 | 5 | 12 | 15 | 2 | 2 |
Yakın Çağ | 40 | 6 | 15 | 20 | 2 | 2 |
Yakın Gelecek Çağı | 40 | 8 | 18 | 25 | 2 | 2 |
Gelecek Çağı | 40 | 10 | 21 | 30 | 2 | 2 |
Buzul Gelecek | 40 | 12 | 25 | 35 | 2 | 2 |
Okyanus Geleceği | 40 | 15 | 30 | 40 | 2 | 2 |
Sanal Gelecek | 40 | 18 | 35 | 45 | 2 | 2 |
Uzay Çağı Mars | 40 | 24 | 44 | 55 | 2 | 2 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 40 | 30 | 54 | 65 | 2 | 2 |
Uzay Çağı Venüs | 40 | 36 | 64 | 75 | 2 | 2 |
Uzay Çağı Jüpiter Ay | 40 | 42 | 74 | 85 | 2 | 2 |