Botanik Kubbe: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 152: | Line 152: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5,970 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5,970 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 189,000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 189,000 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +10% | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Jüpiter Ay | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6,430 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 216,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +10% | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +10% | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Saldırı Ordusu için Saldırı<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Saldırı Ordusu için Saldırı<br> |
Revision as of 12:46, 25 April 2022
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Kültür binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 3x3 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | ||
---|---|---|---|
Tunç Devri | 410 | 45 | +5% |
Demir Devri | 590 | 72 | +5% |
Erken Dönem Orta Çağ | 660 | 180 | +5% |
Zirve Dönem Orta Çağ | 710 | 360 | +6% |
Geç Dönem Orta Çağ | 770 | 540 | +6% |
Sömürge Çağı | 880 | 900 | +6% |
Sanayi Çağı | 960 | 1,800 | +7% |
İlerleme Çağı | 1,050 | 2,700 | +7% |
Modern Çağ | 1,120 | 4,500 | +7% |
Postmodern Çağ | 1,250 | 7,200 | +8% |
Yakın Çağ | 1,360 | 10,800 | +8% |
Yakın Gelecek Çağı | 1,650 | 18,000 | +8% |
Gelecek Çağı | 1,980 | 28,800 | +9% |
Buzul Gelecek | 2,300 | 43,200 | +9% |
Okyanus Geleceği | 2,660 | 54,000 | +9% |
Sanal Gelecek | 3,180 | 72,000 | +10% |
Uzay Çağı Mars | 5,080 | 117,000 | +10% |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 5,520 | 162,000 | +10% |
Uzay Çağı Venüs | 5,970 | 189,000 | +10% |
Uzay Çağı Jüpiter Ay | 6,430 | 216,000 | +10% |
Saldırı Ordusu için Saldırı