Budama Sanatı: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Bahar Etkinliği 2016 | | style="width: 70%;"| [[Bahar Etkinliği]] 2016 | ||
|} | |} | ||
Line 104: | Line 104: | ||
| 453 | | 453 | ||
| 6,000 | | 6,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 541 | |||
| 8,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 15:09, 2 August 2018
| |
Özellikler | |
Tip: | Dekorasyon |
Kapladığı alan: | 1x1 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Bahar Etkinliği 2016 |