Dev Şekerlemeci: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 5x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 5x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Kış Etkinliği 2014 | | style="width: 70%;"| [[Kış Etkinliği]] 2014 | ||
|} | |} | ||
Line 121: | Line 121: | ||
| 5,217 | | 5,217 | ||
| 90,000 | | 90,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 1,410 | |||
| 746 | |||
| 5,640 | |||
| 120,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 12:01, 4 August 2018
- Motive edildiğinde erzak üretimi iki katına çıkar; motive edilmediğinde yağmalanabilir. | |
Özellikler | |
Tip: | Üretim Binası |
Kapladığı alan: | 5x3 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Kış Etkinliği 2014 |