Dilek Kuyusu: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 171: | Line 171: | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Okyanus Gelecek | |||
| style="text-align: center;" | 28,200 | |||
| style="text-align: center;" | 20,900 | |||
| style="text-align: center;" | 20 (Yakın Gelecek) | |||
| style="text-align: center;" | 325 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
''*Olasılığa bağlı olarak şehrinizin bulunduğu çağdan 10 adet ürün üretir. Modern çağdan itibaren bulunduğu çağa göre 20 işlenmemiş ürün üretir. (Ör: Modern Çağ Dilek kuyusu 20 Sömürge Çağı ürün üretebilir)'' | ''*Olasılığa bağlı olarak şehrinizin bulunduğu çağdan 10 adet ürün üretir. Modern çağdan itibaren bulunduğu çağa göre 20 işlenmemiş ürün üretir. (Ör: Modern Çağ Dilek kuyusu 20 Sömürge Çağı ürün üretebilir)'' |
Revision as of 19:19, 16 March 2017
*Olasılığa bağlı olarak şehrinizin bulunduğu çağdan 10 adet ürün üretir. Modern çağdan itibaren bulunduğu çağa göre 20 işlenmemiş ürün üretir. (Ör: Modern Çağ Dilek kuyusu 20 Sömürge Çağı ürün üretebilir)