Doğu Saray Kulesi: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Yaz Etkinliği 2017 | | style="width: 70%;"| [[Yaz Etkinliği]] 2017 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Set:''' | | style="width: 30%;"| '''Set:''' | ||
Line 124: | Line 124: | ||
|1 | |1 | ||
|24,000 | |24,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
|11,900 | |||
|14,550 | |||
|1 | |||
|32,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 15:17, 4 August 2018
- Yağmalanabilir (motive edilemez) | |
Özellikler | |
Tip: | Konut Binası |
Kapladığı Alan: | 2x2 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Yaz Etkinliği 2017 |
Set: | Hint Sarayı |