Ebedi Aşk Ağacı: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 129: | Line 129: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 6,870 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 6,870 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 162,000 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 162,000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Venüs | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 7,420 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 189,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 08:27, 15 April 2021
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Süslemeler | ||||||||||||
Yol: | Cadde gereksinimi yok | ||||||||||||
Boyut: | 3x3 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | |
---|---|---|
Tunç Devri | 420 | 45 |
Demir Devri | 650 | 72 |
Erken Dönem Orta Çağ | 720 | 180 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 800 | 360 |
Geç Dönem Orta Çağ | 900 | 540 |
Sömürge Çağı | 1,060 | 900 |
Sanayi Çağı | 1,190 | 1,800 |
İlerleme Çağı | 1,310 | 2,700 |
Modern Çağ | 1,400 | 4,500 |
Postmodern Çağ | 1,460 | 7,200 |
Yakın Çağ | 1,690 | 10,800 |
Yakın Gelecek Çağı | 2,050 | 18,000 |
Gelecek Çağı | 2,460 | 28,800 |
Buzul Gelecek | 2,870 | 43,200 |
Okyanus Geleceği | 3,310 | 54,000 |
Sanal Gelecek | 3,950 | 72,000 |
Uzay Çağı Mars | 6,320 | 117,000 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 6,870 | 162,000 |
Uzay Çağı Venüs | 7,420 | 189,000 |