Efsanevi Mezarlık: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 134: | Line 134: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 19,880 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 19,880 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 378,000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 378,000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Jüpiter Ay | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 21,420 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 432,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 12:46, 25 April 2022
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Kültür binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 6x3 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | |
---|---|---|
Tunç Devri | 1,000 | 90 |
Demir Devri | 1,400 | 144 |
Erken Dönem Orta Çağ | 1,930 | 360 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 2,160 | 720 |
Geç Dönem Orta Çağ | 2,400 | 1,080 |
Sömürge Çağı | 2,830 | 1,800 |
Sanayi Çağı | 3,190 | 3,600 |
İlerleme Çağı | 3,500 | 5,400 |
Modern Çağ | 3,740 | 9,000 |
Postmodern Çağ | 3,900 | 14,400 |
Yakın Çağ | 4,530 | 21,600 |
Yakın Gelecek Çağı | 5,500 | 36,000 |
Gelecek Çağı | 6,590 | 57,600 |
Buzul Gelecek | 7,680 | 86,400 |
Okyanus Geleceği | 8,860 | 108,000 |
Sanal Gelecek | 10,580 | 144,000 |
Uzay Çağı Mars | 16,940 | 234,000 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 18,410 | 324,000 |
Uzay Çağı Venüs | 19,880 | 378,000 |
Uzay Çağı Jüpiter Ay | 21,420 | 432,000 |