Efsanevi Mezarlık: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 94: | Line 94: | ||
| 7,680 | | 7,680 | ||
| 86,400 | | 86,400 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Okyanus Gelecek | |||
| 8,860 | |||
| 108,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 19:37, 16 March 2017