Festival Ağacı: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Kış Etkinliği 2013 | | style="width: 70%;"| [[Kış Etkinliği]] 2013 | ||
|} | |} | ||
Line 89: | Line 89: | ||
| 1,110 | | 1,110 | ||
| 24,000 | | 24,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | VSanal Gelecek | |||
| 1,330 | |||
| 32,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 22:28, 29 July 2018
- Cilalandığında iki kat mutluluk sağlar | |
Özellikler | |
Tip: | Dekorasyon |
Kapladığı alan: | 2x2 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Kış Etkinliği 2013 |