FoE Kupası: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 137: | Line 137: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1,587 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1,587 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 24,000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 24,000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Uzay Çağı Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1,702 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 26,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 09:02, 12 July 2023
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Süslemeler | ||||||||||||
Yol: | Cadde gereksinimi yok | ||||||||||||
Boyut: | 1x1 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | |
---|---|---|
Tunç Devri | 75 | 5 |
Demir Devri | 129 | 8 |
Erken Dönem Orta Çağ | 143 | 20 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 160 | 40 |
Geç Dönem Orta Çağ | 178 | 60 |
Sömürge Çağı | 209 | 100 |
Sanayi Çağı | 236 | 200 |
İlerleme Çağı | 259 | 300 |
Modern Çağ | 277 | 500 |
Postmodern Çağ | 289 | 800 |
Yakın Çağ | 336 | 1,200 |
Yakın Gelecek Çağı | 408 | 2,000 |
Gelecek Çağı | 488 | 3,200 |
Buzul Gelecek | 569 | 4,800 |
Okyanus Geleceği | 656 | 6,000 |
Sanal Gelecek | 784 | 8,000 |
Uzay Çağı Mars | 1,255 | 13,000 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 1,363 | 18,000 |
Uzay Çağı Venüs | 1,473 | 21,000 |
Uzay Çağı Jüpiter | 1,587 | 24,000 |
Uzay Çağı Titan | 1,702 | 26,000 |