FoE Kupası: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı Etkinlikler:''' | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı Etkinlikler:''' | ||
| style="width: 70%;"| FoE Futbol Turnuvası 2016 | | style="width: 70%;"| [[FoE Futbol Turnuvası]] 2016 | ||
|} | |} | ||
Line 89: | Line 89: | ||
| 656 | | 656 | ||
| 6,000 | | 6,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 784 | |||
| 8,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 15:04, 2 August 2018
- Cilalandığında iki kat mutluluk sağlar | |
Özellikler | |
Tip: | Dekorasyon |
Kapladığı alan: | 1x1 |
Kazanıldığı Etkinlikler: | FoE Futbol Turnuvası 2016 |