Foeberge Mağazası: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x4 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x4 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Bahar Etkinliği 2016<br> | | style="width: 70%;"| [[Bahar Etkinliği]] 2016<br> | ||
|} | |} | ||
Line 123: | Line 123: | ||
| 2,930 | | 2,930 | ||
| 72,600 | | 72,600 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 706 | |||
| 263 | |||
| 3,168 | |||
| 96,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 12:05, 4 August 2018
- Motive edildiğinde erzak üretimi iki katına çıkar; motive edilmediğinde yağmalanabilir. | |
Özellikler | |
Tip: | Üretim Binası |
Kapladığı alan: | 3x4 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Bahar Etkinliği 2016 |