Forge Bowl Yadigarı: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 133: | Line 133: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 854 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 854 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 21,000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 21,000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Jüpiter Ay | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 920 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 24,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 12:48, 25 April 2022
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Süslemeler | ||||||||||||
Yol: | Cadde gereksinimi yok | ||||||||||||
Boyut: | 1x1 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | |
---|---|---|
Tunç Devri | 45 | 5 |
Demir Devri | 66 | 8 |
Erken Dönem Orta Çağ | 86 | 20 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 105 | 40 |
Geç Dönem Orta Çağ | 125 | 60 |
Sömürge Çağı | 144 | 100 |
Sanayi Çağı | 165 | 200 |
İlerleme Çağı | 184 | 300 |
Modern Çağ | 202 | 500 |
Postmodern Çağ | 223 | 800 |
Yakın Çağ | 245 | 1,200 |
Yakın Gelecek Çağı | 267 | 2,000 |
Gelecek Çağı | 288 | 3,200 |
Buzul Gelecek | 330 | 4,800 |
Okyanus Geleceği | 381 | 6,000 |
Sanal Gelecek | 455 | 8,000 |
Uzay Çağı Mars | 728 | 13,000 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 791 | 18,000 |
Uzay Çağı Venüs | 854 | 21,000 |
Uzay Çağı Jüpiter Ay | 920 | 24,000 |